Богдан Лутчин, голова ФГ «Беррі Прикарпаття», більше п’яти років займається ягідництвом (полуниця) в с. Чукалівка Тисменицького району Івано-Франківської області. Під теплиці відведено 0,24 га, на відкритому ґрунті – 0,3 га. Раніше посадковий матеріал пан Богдан закуповував в Голландії та Італії, а зараз вирощує самостійно.

Цього року господарство запустило пілотний проект з вирощування кавунів. Зокрема, на 0,1 га було висаджено 3 сорти цих баштанних культур і зараз якраз збирають урожай.

«Полуницею я займаюся вже давно. Ми добре вивчили, які саме сорти добре пристосувалися до наших умовах. Кожного року я відвідую різноманітні виставки, де ознайомлююся з новими сортами. Цьогоріч ми вирішили посадити кавуни і дослідити, як ці культури плодоноситимуть на Прикарпатті. У вересні кавуни дозріли, плоди крупі, солодкі. Наступного року плануємо ще розширювати площі»

Богдан Лутчин, голова ФГ «Беррі Прикарпаття», співпрацює з платформою «Інвестор для громади» та успішно реалізовує проект «Заробляй гідно вдома –  ягідні екоферми». Ознайомитися з типовим проектом можна на сайті https://i4com.org  за посиланням https://i4com.org/strawberry.html

 


Заробляй гідно вдома - ягідні екоферми

Заробляй гідно вдома - ягідні екоферми Заробляй гідно вдома - ягідні екоферми Заробляй гідно вдома - ягідні екоферми