Під час перебування в Брюсселі Володимир Гергелюк, засновник інвестиційної онлайн-платформи «INVESTOR FOR COMMUNITY», керівник ГО «НАШ ЗАХІД», зустрівся з представниками Європарламенту, де презентував інвестиційні проекти Прикарпаття.

«Дуже важливий напрямок, який я просуваю в Брюсселі - це залучення інвестицій в місцеві громади Прикарпаття. Сьогодні мав зустріч з паном Флавіо Фаціоні, радником з питань політики в Європейському Парламенті в групі «Європа свободи і прямої демократії» (EFDD). Я презентував Флавіо нашу інвестиційну онлайн-платформу «Інвестор для громади» та інвестиційні проекти, які ми вже розробили. Ми домовились, що Флавіо дасть рекомендації для подальшої співпраці з європейськими інвесторами», - ділиться враженнями Гергелюк.

Також активіст побував на одному з найбільших ресайклінгових підприємств Брюсселю, щоб детально ознайомитись зі специфікою його роботи. Комунальне підприємство з кількістю працівників понад 3000 переробляє 500 тис сміття з Брюссельського регіону та обслуговує 1 млн 400 тис. жителів.

За період з 1991 року до тепер вони підняли рівень сортування сміття з 0 до 50% відповідно. Головна практика полягає в пропагуванні культури ресайклінгу в сім‘ях, освітніх закладах та прийняття відповідних законодавчих актів для правової бази та забезпечення функціонування підприємств цієї галузі.

 «Пан Флавіо Фаціоні, за рекомендацією якого ми відвідали сміттєпереробний завод, є також фахівцем з ресайклінгу (сміттєпереробка). Це надважлива тема для України і європейці готові вкладати кошти в ресайклінгові підприємства. Головна проблема - прозорі умови ведення бізнесу і гарантії місцевих громад щодо сприяння в реалізації проектів. Тож потрібно працювати в цьому напрямку, щоб очистити наші полігони від мільйонів тон сміття та заробляти на цьому кошти місцевим бюджетам.», - додав Гергелюк.

 


Володимир Гергелюк, засновник інвестиційної онлайн-платформи «INVESTOR FOR COMMUNITY», презентував інвестиційний потенціал Прикарпаття в Брюсселі

Володимир Гергелюк, засновник інвестиційної онлайн-платформи «INVESTOR FOR COMMUNITY», презентував інвестиційний потенціал Прикарпаття в Брюсселі Володимир Гергелюк, засновник інвестиційної онлайн-платформи «INVESTOR FOR COMMUNITY», презентував інвестиційний потенціал Прикарпаття в Брюсселі Володимир Гергелюк, засновник інвестиційної онлайн-платформи «INVESTOR FOR COMMUNITY», презентував інвестиційний потенціал Прикарпаття в Брюсселі Володимир Гергелюк, засновник інвестиційної онлайн-платформи «INVESTOR FOR COMMUNITY», презентував інвестиційний потенціал Прикарпаття в Брюсселі Володимир Гергелюк, засновник інвестиційної онлайн-платформи «INVESTOR FOR COMMUNITY», презентував інвестиційний потенціал Прикарпаття в Брюсселі