19 травня на трасі Клубівці-Тлумач відбулися спортивні змагання «Пробіг слідами австрійської залізниці». Партнером заходу виступив Володимир Гергелюк, засновник онлайн-платформи «Інвестор для громади».

Метою пробігу є популяризація туристичних маршрутів Покуття та здорового способу життя.

«Сьогодні я беру участь у заході не тільки як партнер, а й як учасник. Мета – 15 км. Маршрут пробігу проходитиме повз цікаві історичні та природні об’єкті, які будуть користуватися попитом серед туристів. В недалекому майбутньому плануємо облаштувати тут туристичний маршрут, а надалі – сподіваємо відновити давню австрійську залізницю. Дякую Дмитрові Романишину за ініціативу та можливість долучитися до забігу. На особистому досвіді довів, що рідна землі дає сил!», - заявив Володимир Гергелюк.

Нагадаємо, на онлайн-платформі «Інвестор для громади» вже розміщений інвестиційний проект «Бухта Товмач», який передбачає розробку туристичних маршрутів на території Тлумацького району Івано-Франківської області.

Детальніше з проектом можна ознайомитися за посиланням.

https://i4com.org/bukhta%20tovmach.html

 


Гергелюк: «Пробіг слідами австрійської залізниці» - це промоція Покуття»

Гергелюк: «Пробіг слідами австрійської залізниці» - це промоція Покуття» Гергелюк: «Пробіг слідами австрійської залізниці» - це промоція Покуття» Гергелюк: «Пробіг слідами австрійської залізниці» - це промоція Покуття»