Капсульована олія з насіння кавуна, яку представили українці – новинка на ринку продуктів здорового харчування, яка містить цілу низку поживних речовин.

Українські підприємці перемогли в конкурсі інновацій на виставці Gulfood Trade Show в Дубаї, що в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Херсонські підприємці презентували унікальний продукт – капсульовану олію з насіння кавуна. Це новинка на ринку продуктів здорового харчування, яка містить цілу низку поживних речовин.

Про це повідомили на сторінці проекту International Trade Centre Ukraine у Facebook.

“Асоціація виробників херсонського кавуна стала кращою в номінації “Найінноваційніший органічний продукт” на міжнародній виставці Gulfood 2022, яка тривала в Об’єднаних Арабських Еміратах з 13 по 17 лютого,” – йдеться у повідомленні.

Капсульована олія з кавуна може використовуватись як десерт або компонент у різних кондитерських виробах.

“Ідея продукту полягає в тому, що він містить велику кількість олії холодного віджиму з насіння кавуна і зовсім не містить цукрів, інших вуглеводів та білків.

Організм людини отримує енергію з кавунової олії та разом з ним отримує унікальний комплекс речовин, що містяться в кавуновій олії: сквален, лікопін, вітамін Е, селен, цинк, мідь,” – зазначив Валерій Федоренко, співзасновник ГС “Асоціація виробників херсонського кавуна”, менеджер Асоціації з просування української продукції на зовнішні ринки.

За його словами, десерт як харчовий продукт повністю готовий до виходу на ринок.

Його можна використовувати і як звичайний десерт, і як компонент при приготуванні різних фруктових салатів та інших страв.

“Ми хочемо створити лінійку подібних продуктів з різними смаками, посилити корисні властивості, вносячи до складу спеціально підібрані натуральні добавки рослинного походження”, – розповів Валерій Федоренко.

Джерело: https://intermarium.com.ua/ukrayinski-pidpryyemtsi-peremogly-na-konkursi-innovatsij-v-dubayi-prezentuvavshy-kapsulovanu-oliyu-z-nasinnya-kavuna/?fbclid=IwAR03a0UjI6Pwpcv0ICflm1Z79ZtaB5KEpX17ih-FUW9FbcoQzjhcGzULiNc

 


Українські підприємці перемогли на конкурсі інновацій в Дубаї, презентувавши капсульовану олію з насіння кавуна