14 грудня 2021 року у Києві відбувся Другий щорічний форум UkraineInvest «MAKE in UA» (Виробляй в Україні). Зібравши офлайн та онлайн учасників з більше ніж 50 країн світу, форум презентував основні економічні досягнення держави за рік, серед яких і програму залучення інвестицій у виробничий сектор економіки України «MAKE in UA».

Із вітальною промовою форум відкрив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, зазначивши, що у 2021 році пріоритетними напрямками політики Уряду стали впровадження інвестиційних стимулів для проектів зі значними інвестиціями, подальша діджиталізація країни, завершення земельної реформи, розвиток державно-приватного партнерства, проведення «великої приватизації» та запуск індустріальних парків.

До гостей форуму звернулися народний депутат України, Голова депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу», голова наглядової ради UkraineInvest Давид Арахамія, народний депутат України, Голова Тимчасової спеціальної комісії ВРУ з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов та заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.

У заході взяли участь більше 20 спікерів, серед них: представники центральної та регіональної влади, міжнародних організацій, ділової та інвестиційної спільноти України і світу.

Аби посилити інвестиційну привабливість України на глобальному рівні, команда UkraineInvest ініціювала програму «MAKE in UA», яка була презентована під час форуму. Її мета — залучити інвестиції у виробничий сектор економіки України.

«Виробництво є однією із ключових складових економіки країни. За 1 півріччя 2021 року частка виробництва у ВВП України склала 11,7%, і це є найкращим показником за останні 3 роки. До 2025 року наша мета — подвоїти надходження щорічних прямих іноземних інвестицій у виробничий сектор країни. Програма «MAKE in UA» ідентифікує конкретні інвестиційні можливості і буде реалізована в кооперації з регіонами України та міжнародними партнерами», — наголосив виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач під час презентації.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/news/ukraineinvest-prezentuvav-programu-make-ua-dlya-zaluchennya-investicij-u-virobnichij-sektor-ekonomiki-ukrayini

 


UkraineInvest презентував програму «MAKE in UA» для залучення інвестицій у виробничий сектор економіки України