7 грудня в Києві відбувся 4-й Українсько-Литовський економічний форум, участь в якому взяли представники ділових кіл Литви, зокрема міністр господарства Литви, Президент Конфедерації промисловців Литви, Президент Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати, управлінці, бізнесмени.

В рамках зустрічі підписано чимало договорів про співробітництво, угоди в сфері сонячної електроенергетики.

В структурі форуму діяли наступні тематичні секції:

1. Відновлювальні джерела енергії та енергоефективність.

2. Транспорт і логістика.

3. Інформаційні технології та роботизація в промисловості

(Індустрія 4.0).

4. Фінансові інструменти та інвестиційний клімат.

Володимир Гергелюк взяв участь а роботі секції «Фінансові інструменти та інвестиційний клімат», де презентував новостворену інвестиційну онлайн-платформу «INVESTOR FOR COMMUNITY».

«Я презентував інвестиційну онлайн-платформу для місцевих громад «INVESTOR FOR COMMUNITY» та реальні проекти для інвестицій в Україні.
Також домовився з віце-президентом федерації промисловців Литви Арунасом Лаурінайтісом про співпрацю в напрямку залучення інвестицій та візиту до Литви для вивчення досвіду в цьому напрямку», – резюмував Гергелюк.


Засновник інвестиційної онлайн-платформи «INVESTOR FOR COMMUNITY» Володимир Гергелюк презентував її на Українсько-Литовському економічному форумі

Засновник інвестиційної онлайн-платформи «INVESTOR FOR COMMUNITY» Володимир Гергелюк презентував її на Українсько-Литовському економічному форумі Засновник інвестиційної онлайн-платформи «INVESTOR FOR COMMUNITY» Володимир Гергелюк презентував її на Українсько-Литовському економічному форумі