Щорічно, перших вихідних вересня, до святкування першої згадки про місто Галич на території Галицького замку проходить фестиваль історичної реконструкції «Галицьке лицарство». В рамках фесту проводиться турнір з історичного середньовічного бою за участю команд з цілої України та з закордону, свої вистави показують місцеві театри, виступають рок та фольк гурти тощо.

 «Ми проводимо фестиваль «Галицьке лицарство» як промо-захід для створення туристичного кластеру за прикладом Львова, Кам‘янця-Подільського. Команда ГО «НАШ ЗАХІД» розробила проект Парку середньовічної культури «Галицький Замок». Це реальний магніт, який привабить потоки туристів.

Я переконаний, що цю ініціативу варто реалізувати. Місце заворожує енергетикою та краєвидами. Логістика бездоганна, мільйони туристів проїжджають на відпочинок до Карпат і звертають увагу на вежу Галицького замку», – заявив Володимир Гергелюк, співорганізатор фестивалю, засновник онлайн-платформи «Інвестор для громади»

Проект парку середньовічної культури передбачає створення ряду локацій для туристів з експозицією в головній вежі: темниця, кімната воєводи, зброярня. На території замку буде розташований шинок, де всі охочі зможуть спробувати страви давньогалицької кухні. Також тут проводитимуться заходи з історичної реконструкції, майстер класи, діятиме школа середньовічного бою. Планується облаштування дитячого простору з локаціями: спорт меч, квест-простір, ігровий майданчик; та ін.

Проект привабить іноземних та українських туристів, підвищить туристичний потенціал регіону та стане символом відновлення та патріотичного виховання.

Детальніше ознайомитися з проектом можна за посиланням

https://i4com.org/galytskyy_zamok.html

https://www.youtube.com/watch?v=x-msPxs14MU

 


Реалізація проекту» «Галицький замок» - це реальний магніт для туристів, Володимир Гергелюк