Підтримуємо ініціативу відродження Галицького замку!

З таким закликом на своїй фейсбук-сторінці виступив Володимир Гергелюк, засновник інвестиційної онлайн-платформи Інвестор для громади.

Нагадаємо, міністерство культури та інформаційної політики оголосило про початок відбору проєктів за програмою «Велика реставрація». За нашою інформацією, проєкт відновлення Галицького замку також буде поданий для участі у відборі.

В 2018 році наша команда створила проєкт парку середньовічної культури «Галицький замок», який розміщено на інвестиційний онлайн-платформі «Інвестор для громади». Він передбачає ряд локацій для туристів з експозицією в головній вежі: темниця, кімната воєводи, зброярня. Тут планується проведення заходів з історичної реконструкції, майстер класів, облаштування дитячого простору з локаціями: спорт меч, квест-простір, ігровий майданчик та ін.

З 2018 року для промоції проєкту наша команда ініціювала фестиваль історичної реконструкції «Галицьке лицарство», який збирає тисячі відвідувачів та отримав багато позитивних відгуків. Цьогоріч також планується проведення фесту.

«На мою думку дієвість органів місцевої громади, науковців, активістів, за підтримки державного фінансування, дасть поштовх для створення потужного туристичного кластеру на території заповідника «Давній Галич».

Тому вважаю, що потрібно об’єднати зусилля для успішної реалізації проєкту з відновлення Галицького замку!» - зазначив Володимир Гергелюк

Детальніше ознайомитися з проектом замку можна за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=hEPa-8CtlWc

https://i4com.org/galytskyy_zamok.html

 

 


Підтримуємо ініціативу відродження Галицького замку!