6 травня, на базі кафедри журналістики Прикарпатського університету відбулася прес-конференція, присвячена спортивному заходу «Пробіг слідами австрійської залізниці». Ініціатором та керівником змагань є Дмитро Романишин, депутат Тлумацької районної ради. Партнером пробігу виступив Володимир Гергелюк, керівник ГО «НАШ ЗАХІД», засновник інвестиційної онлайн-платформи «Інвестор для громади».

Даний захід буде мати місце у неділю 19 травня о 12-00 год  і стартуватиме на трасі Клубівці-Тлумач. До участі запрошуються спортсмени професійного та аматорського рівня, діти, молодь за різними категоріями.

«Мета пробігу – популяризація фізичної культури, спорту та здорового способу життя серед молоді та підвищення туристичного потенціалу району та області загалом. Дані ділянка цікава тим, що раніше тут проходила австрійська залізниця і деякі інфраструктурні об’єкти збереглися досі і придатні для використання. Ця територія може стати дуже привабливою для туристів. В майбутньому ми хочемо облаштувати туристичний маршрут через Клубівецьке лісництво, повз криївку УПА і аж до Тисмениці. А потім взагалі з’єднати цей маршрут аж до Погоні» - заявив Дмитро Романишин.

«Ми можемо відновити австрійську залізницю за прикладом Вигоди, такі туристичні локації приваблюють туристів», - додав Ігор Бойчук, доцент кафедри журналістики ПНУ.

 «Стратегія розвитку регіону – туризм. Ми разом відстояли Дністер проти урядової програми спорудження ГЕСів і зараз на території каньйону є всі передумови для успішного розвитку зеленого туризму. Маємо вже домовленості з туристичними організаціями, які готові привозити туристів на ці маршрути. Туристичний маршрут проходитиме повз знакові історичні та природні об’єкти, які будуть користуватися попитом серед туристів. Тут знаходяться залишки трипільських поселень, унікальні природні об’єкти Дністровського каньйону, на території якого вже успішно проводяться сплави. Місцеві громади можуть на цьому заробляти, а наш край успішно розвиватись», - підсумував Володимир Гергелюк.

 До слова, на онлайн-платформі «Інвестор для громади» вже розміщений інвестиційний проект «Бухта Товмач», який передбачає розробку туристичних маршрутів на території Тлумацького району Івано-Франківської області.

Детальніше з проектом можна ознайомитися за посиланням.

https://i4com.org/bukhta%20tovmach.html

 


ГО «НАШ ЗАХІД» став партнером спортивного заходу «Пробіг слідами австрійської залізниці»

ГО «НАШ ЗАХІД» став партнером спортивного заходу «Пробіг слідами австрійської залізниці»