Мільярдер і засновник Heisenberg Capital Макс Кайзер стверджує, що Воррен Баффет, відомий інвестор і генеральний директор компанії Berkshire Hathaway, позбавляється від долара через його послаблення щодо інших світових валют і активів. На думку експерта, така стратегія Баффета свідчить про ймовірне подорожчання криптовалют.

Таку думку Кайзер висловив на своїй сторінці у Twitter, зазначивши, що біткойн незабаром оновить свій історичний максимум і перевищить позначку у 20 тисяч доларів за монету. Окрім того, він прогнозує, що ціни золота й срібла теж встановлять нові рекорди.

Чому криптовалюти подорожчають: думка експерта

За словами Кайзера, головним драйвером, який спрямує ціну криптоактивів і дорогоцінних металів вгору стане послаблення долара. Саме це і стало причиною того, що Воррен Баффет нещодавно поміняв американський долар на акції канадської компанії з видобутку золота Barrick Gold і ще низки великих японських підприємств.

Кайзер говорить, що вклавши гроші в цінні папери японського бізнесу та інвестувавши в золото, Баффет своїм прикладом демонструє, що сьогодні тримати долар – невигідно, тому його треба обмінювати на інші активи.

«Долар продовжує зниження, готується подолати ключовий рівень підтримки. На тлі цього курс біткойн, ціна золота і срібла оновлять максимуми найближчим часом», – прогнозує Макс Кайзер.

У серпні Кайзер зробив припущення, що Воррен Баффет у паніці скуповуватиме біткойни, коли курс криптовалюти досягне 50 тисяч доларів. Мільярдер вважає, що Berkshire Hathaway уже пропустила кілька успішних та вигідних інвестиційних можливостей, з-поміж яких – купівля акцій техногігантів Apple і Amazon.

Що відомо про падіння долара у вересні?

В умовах кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, значно знизився курс долара. Зокрема, індекс DXY, що демонструє силу американської валюти щодо корзини світових валют, з травня опустився на 8% і станом на сьогодні становить 91,8 пункту. У квітні 2018 року цей показник знижувався до 89 пунктів.

Джерело: https://finance.24tv.ua/kurs-bitkoyna-mozhe-onoviti-istorichniy-maksimum-novini-bitkoin_n1406318?fbclid=IwAR0E8IadGpburgYxPAeW7JZza6uEkvZ5-L2qcA8gcjYmY_gYbv2ACttmXEM

 


Курс біткойна може оновити історичний максимум незабаром: відомий мільярдер назвав аргументи