У 2015 році харків'янка Влада Лоткіна, яка на той момент вже майже 10 років мешкала в США, запустила сервіс ClassTag. Зараз ним користуються понад 25 тисяч американських шкіл, а проєкт залучає мільйони доларів інвестицій (за матеріалом BBC News Україна)

Джерело: https://www.bbc.com/ukrainian/features-54830174

Що таке ClassTag

ClassTag - це онлайн-платформа для шкіл, покликана спростити спілкування вчителів та батьків учнів.

Тут вони можуть вирішувати організаційні питання, планувати батьківські збори, екскурсії для школярів, домовлятися про збір коштів та ділитися іншою інформацією для навчання.

Вчителі мають змогу напряму зв'язуватися з батьками учнів, а батьки - отримувати сповіщення про важливі події у школі.

Сервісом наразі користуються понад 25 тисяч американських шкіл, його аудиторія - близько 5 мільйонів родин. Зараз ClassTag - це колектив із 60 працівників. А починалося все з невеликої команди з шістьох людей

ClassTag повністю безкоштовний: заробляє проєкт на рекламі, яку розміщують всередині платформи. Станом на осінь 2020 року сервіс залучив уже понад 8 мільйонів доларів інвестицій. Перші три роки залучити інвестиції в ClassTag не вдавалося. Тепер у нього вкладаються навіть ті, хто спершу не вважав проєкт перспективним

І ось як усе це починалося.

Влада Лоткіна народилася й виросла у Харкові, на початку 2000-х вивчала фінанси в університеті ім. Каразіна і паралельно працювала в компанії свого тата - місцевого підприємця.

Після закінчення вишу, розповідає Влада Лоткіна, вона стала вирішила продовжити навчання - щоправда, вже не в Україні.

"Я просто відкрила світовий рейтинг бізнес-шкіл і подала документи в три найкращі. Відповідь отримала з Вортона".

Навчання у Вортоні було платним, але школа погодилася погасити Лоткіній близько 30% його вартості.

"У таких великих шкіл, як Вортон, є величезні ресурси і вони можуть собі дозволити фінансово допомогти студентам, яких хочуть взяти. Беруть, звісно, не всіх - одних лише грошей недостатньо, був великий конкурс".

«Поширена думка про те, що навчання у топових американських вишах та бізнес-школах відкриває перед їхніми випускниками усі двері в США - не безпідставна», – погоджується Лоткіна. Але на практиці все не завжди складається так просто.

Лоткіній спершу довелося поїхати на практику у московський офіс Boston Consulting Group. Там вона добре себе зарекомендувала і зрештою отримала пропозицію переїхати в Лондон або Нью-Йорк - обрала саме другий варіант. Так Влада Лоткіна потрапила до технологічної компанії, де пропрацювала наступні вісім років і пройшла шлях від консультанта до керівника колективу із 40 людей.

 

"Я отримала 100 відмов від потенційних інвесторів"

Про запуск власного бізнесу у США Лоткіна думала ще у 2010-му - коли йшла із Boston Consulting Group. Але тоді зробити це не дозволяли ані тип візи, ані її тодішні фінансові можливості.

Вона довго міркувала над ідеями для майбутнього бізнесу, але та, яка зрештою втілилася в життя, спала їй на думку, коли її донька пішла до дитсадка.

"Саме тоді я вперше стикнулася з особливостями місцевої комунікації між вихователями й батьками. Як виявилося, в США - це дуже проблемна тема: все побудовано на нескінченній купі папірців, записок, анкет, електронних листів, повідомлень у чатах. Все дуже безсистемно і страшенно незручно".

"Тоді я й зрозуміла, що якщо й будувати бізнес, то на вирішенні проблеми, з якою ти зіштовхнувся особисто".

Так на світ і з'явився ClassTag - сервіс, який дозволяє сконцентрувати усе спілкування між батьками та вчителями на одному майданчику і зробити його максимально простим та зручним.

Починалося все у 2015 році, коли Лоткіна ще працювала на найманій роботі. Вона розповіла про ідею Джейсону Оліму - батьку однокласника своєї доньки, і той долучився до проєкту.

Тривалий час інвестиції на ClassTag знайти не вдавалося, тому перші три роки його створювала невелика команда із шести людей, а всі витрати покривалися за власний кошт.

"Шукати перші інвестиції було дуже важко. Мабуть, близько 100 потенційних інвесторів сказали мені "ні" - все тому, що сфера освіти, особливо шкільної, вважається дуже сумнівною з точки зору бізнесу: всі знають, що у школах є сильна бюрократія і немає грошей. Це мікс, з яким жоден бізнес не хоче мати справу".

Перші інвестиції вдалося залучити лише у 2018-му, коли проєкт, попри очікування скептиків, став показувати прибутковість. Лише тоді вона наважилася піти з роботи, аби повністю присвятити себе ClassTag.

"Далі вже було значно простіше. Головне - отримати перший чек: після цього всі починають ставитися до тебе серйозніше".

Зараз ClassTag переживає стрімке зростання: в команді працюють вже близько 60 людей, а сам проєкт залучив понад 8 мільйонів доларів інвестицій.

"Більшість із тих, хто зрештою вклався в наш продукт, - це саме ті люди, які спершу казали мені "ні", - розповідає вона.

 


Як українка запустила сервіс, яким користуються тисячі американських шкіл

Як українка запустила сервіс, яким користуються тисячі американських шкіл Як українка запустила сервіс, яким користуються тисячі американських шкіл