НОВИНИ

В Україні налічується понад 470 виробників органічної продукції

Згідно з даними громадської організації "Органік Стандарт", станом на початок 2022 року в Україні налічувалося 473 підприємства різної форми власності зі статусом виробника і переробника органічної продукції. Такі дані озвучив директор департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики України Ігор Віштак, повідомила 21 лютого прес-служба міністерства.

 


Громади зобов’яжуть проводити інвентаризацію землі кожні 5 років

В середу 15 лютого 2022 року Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №6401 про внесення змін до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування. Про це повідомляє Роман Лозинський facebook.com, пише agronews.ua.

 


Українські підприємці перемогли на конкурсі інновацій в Дубаї, презентувавши капсульовану олію з насіння кавуна

Капсульована олія з насіння кавуна, яку представили українці – новинка на ринку продуктів здорового харчування, яка містить цілу низку поживних речовин.

Українські підприємці перемогли в конкурсі інновацій на виставці Gulfood Trade Show в Дубаї, що в Об’єднаних Арабських Еміратах.

 


Вирощування фундуку в Україні в найближчі 3-4 роки залишатиметься перспективною справою

Україна може вийти на лідерські позиції з вирощування фундуку. Засаджені цією культурою 2 тис. га через 3-4 роки почнуть плодоносити з перспективою одержання до 6 тис. тонн продукції.

 


Уряд створив Фонд гарантування кредитів аграріям

Уряд підтримав рішення створити Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Про це відомо з засідання уряду.

 


Порт "Чорноморськ". Врятувати інвестпроект на 1,2 млрд гривень

ГАЛИНА ЯНЧЕНКО, народна депутатка, "Слуга народу"

Для швейцарської Risoil SA інвестиції у портову інфраструктуру не новий вид бізнесу. Компанія працює в Україні вже понад 20 років та спеціалізується на продажі олії та зерна, а також перевалці вантажів в морських портах. Має потужності в Херсонському та "Південному" портах, а також в морському порту "Чорноморськ". В останньому інвестор сьогодні реалізовує масштабний проект вартістю понад 1 млрд гривень. Який ризикує бути зірваним через те, що державні органи з'ясовують стосунки між собою.

 


5 питань голові об'єднаної територіальної громади від інвестора

Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній "Ефективні інвестиції", співзасновник Українського інституту майбутнього

За 15 років залучення інвестицій мені доводилося мати справу з різними ситуаціями. Одна з найсумніших – коли чиновники вбивали бажання створювати проект своєю некомпетентністю. Найгірше, коли представники влади запитували: "А що мені буде, якщо я тебе пущу в регіон?" – це дуже знакове питання того часу.

 


Португальці побудують у Вінниці завод будматеріалів

Португальська компанія TCS підтвердила намір розмістити у Вінниці завод будматеріалів. Запланований обсяг інвестицій – 33 мільйони євро.