НОВИНИ

Україна входить до десятки країн-експортерів волоського горіха

 Частка українських поставок у загальному імпорті цього продукту до ЄС — близько 13%, що свідчить про значний потенціал для країни. Про це пише Kurkul.com.


Німецька мережа супермаркетів Lidl хоче зайти в Україну

Німецька мережа магазинів зі зниженими цінами Lidl планує вихід на український ринок. Перший супермаркет, як очікується, відкриють в Івано-Франківську.

 


Українське яблуко стає трендом у Субсахарській Африці

У сезоні 2020/21 років Україна збільшила експорт яблука до країн Субсахарської Африки у шість разів і довела обсяг експорту до рекордних 630 тонн.


UkraineInvest презентував програму «MAKE in UA» для залучення інвестицій у виробничий сектор економіки України

14 грудня 2021 року у Києві відбувся Другий щорічний форум UkraineInvest «MAKE in UA» (Виробляй в Україні). Зібравши офлайн та онлайн учасників з більше ніж 50 країн світу, форум презентував основні економічні досягнення держави за рік, серед яких і програму залучення інвестицій у виробничий сектор економіки України «MAKE in UA».

 


Фірма з чеським капіталом хоче видобувати газ на Богородчанщині

Прикарпатська енергетична компанія хоче отримати спеціальний дозвіл на користування надрами з метою видобування вуглеводнів Грабівського газового родовища в межах Івано-Франківського району.  Метод розробки родовища – на виснаження.

 


Фонд державного майна України продав спиртзавод за рекордні 333 млн грн

В Україні новий рекорд з приватизації спиртзаводу – Фонд держмайна продав Вузлівський спиртовий завод держпідприємства "Укрспирт" за понад 333 млн грн

 


Інвестиції та нові робочі місця – «Укрпошта» збудує у Харкові сортувальний хаб

Харківський міський голова Ігор Терехов 5 грудня взяв участь у церемонії підписання договору між АТ «Укрпошта» та бізнес-парком високих технологій «Екополіс ХТЗ».

 


300 млн грн залучено девелоперською компанією для будівництва другої черги ТРЦ ВЕЛЕС в Івано-Франківську

Девелоперська компанія 555-ІВ, яка будує другу чергу ТРЦ Велес у Івано-Франківську, підписала довгострокову угоду з Райффайзен Банком про кредит на 300 млн грн.