На сторінці загальнонаціонального проекту «Нові лідери» опубліковане відео презентації громадського активіста з Прикарпаття Володимира Гергелюка.

    Його проект «Інвестор для громади» в підсумку зайняв 34 місце зі 100 проектів нових лідерів з усієї України.

Презентація передбачає реалізацію одразу трьох проектів: клубу водного туризму на Дністрі «Бухта Товмач», парку середньовічної культури «Галицький замок» та кластеру з вирощування лохини. Проекти всі різні та є на стадії реалізації. Кінцева мета – впроваджувати вже існуючі ідеї, створювати нові для спільної синергії.

  «Ви мене дуже приємно здивували. Ви говорите дуже конкретні і правильні речі по залученню інвестицій і допомозі громадам в цьому. Існує величезний попит на це», – відгукнувся про презентацію Гергелюка член Відбіркового комітету «Нових лідерів» Роман Бондар.

На свої фейсбук-сторінці Гергелюк заявляє, що далі працює над вдосконаленням та реалізацією проекту «Інвестор для громади». «Разом з представниками місцевого самоврядування, економістами, інвесторами, громадськими активістами ми працюємо над ефективним алгоритмом щодо залучення інвестицій.

Наступний етап – це запуск онлайн-платформи «Інвестор для громади» для розкриття інвестиційного потенціалу місцевих громад України» – пише Гергелюк.

https://www.youtube.com/watch?v=7VIKNfuxoYE

 

Джерело: gazdy.com.ua

 https://gazdy.com.ua/novyj-lider-volodymyr-gergelyuk-zapuskaye-onlajn-platformu-investor-dlya-gromady/?fbclid=IwAR2AmD8CuyJ_in-1VCTlrVOatfXlc3HukRsKF-xDYqRUyqRyFpDvjYKnxCw

 


Новий лідер Володимир Гергелюк запускає онлайн-платформу «Інвестор для громади»

Новий лідер Володимир Гергелюк запускає онлайн-платформу «Інвестор для громади» Новий лідер Володимир Гергелюк запускає онлайн-платформу «Інвестор для громади» Новий лідер Володимир Гергелюк запускає онлайн-платформу «Інвестор для громади»