Характеристики

Країна Україна
Область Івано-Франківська
Район Галицький
Населений пункт Галич
Адреса місто Галич
Координати 49.1217481, 24.7286027
Тип об’єкта Готові проекти

Очікувані фінансові результати

Інвестиційні витрати = 9238000,00 грн

Прибуток чистий (середньорічний) = 1614000,00 грн.

Рентабельність бізнесу = 119%

Рентабельність капіталовкладень =  17,5 %

Термін окупності = 5,7 року.

Власник земельної ділянки – державна власність

Цільове призначення08.03 Для іншого історико-культурного призначення для історико-культурного призначення (Старостинський замок)

Відстань до обласного центру (Івано-Франківськ) - 25 км

Відстань до залізничного вузла (Галич) - 3,5 км

Відстань до аеропорта (Івано-Франківськ) 31,7 км

 

Галицький замок знаходиться на високій горі над річкою Дністер. Неподалік річка Луква впадає в Дністер, ця ріка об’єднує княжий Галич та Крилос із Замковою горою.

Замок у Галичі було збудовано в сер. ХІV ст., але дерев’яне укріплення на Замковій горі згадується ще у 1114 р. Спорудження замку у нинішньому розумінні почалося в сер. ХІV ст., як центральної твердині Галицького староства.

Зараз замок входить до складу національного заповідника «Давній Галич». Неподалік – село Крилос, в який щороку здійснюється велика проща до чудотворної ікони Галицької Богородиці. В центральній частині Галича – пам’ятник Данилу Галицькому, музей Караїмів. Довкола багато городищ, зокрема цікаве городище на території караїмського кладовища

Традиційно перших вихідних вересня до святкування першої згадки про місто тут проводиться фестиваль історичної реконструкції «Галицьке лицарство». В рамках фесту проводиться турнір з історичного середньовічного бою за участю команд з цілої України та з закордону. Володимир Гергелюк, керівник ГО «НАШ ЗАХІД», засновник інвестиційної онлайн-платформи  INVESTOR FOR COMMUNITY є одним з ініціаторів цього фесту та його співорганізатором.

За прикладом Львова, Кам’янця-Подільського, Хотина, саме фестивалі середньовічної культури та дієвість місцевих громад дали поштовх для розвитку туристичної інфраструктури.

Логістично місто дуже зручно розташовано на трасі Львів-Івано-Франківськ. Тобто, всі, хто подорожує до Карпат, проїжджають повз Галицький замок, вежа якого здалеку зустрічає гостей краю як символ величі Давнього Галича.

Інвестиційний проект «Парк середньовічної культури «Галицький замок» передбачає створення ряду локацій для туристів з експозицією в головній вежі: темниця, кімната воєводи, зброярня. На території замку буде розташований шинок, де всі охочі зможуть спробувати страви давньогалицької кухні. Також тут проводитимуться заходи з історичної реконструкції, майстер класи, діятиме школа середньовічного бою. Передбачено облаштування дитячого простору з локаціями: щит-меч, квест-простір, ігровий майданчик; та ін.

Особливою родзинкою парку стане прокат ретро-велосипедів та екскурсія кінним візком по Давньогалицькому кільці:

Парк «Галицький замок» - Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття (с. Крилос) - Княжий дитинець (с. Крилос) - Храм св. Пантелеймона (12-13 ст.) - центр м. Галича.

Міністерство культури України готове передати замок на умовах довгострокової концесії інвестору, який готовий реалізувати цей проект.

Проект привабить  іноземних та українських туристів, підвищить туристичний потенціал регіону та стане символом відновлення та патріотичного виховання.

https://www.youtube.com/watch?v=x-msPxs14MU


Інвестиційний проект «Парк середньовічної культури «Галицький замок»

Інвестиційний проект «Парк середньовічної культури «Галицький замок» Інвестиційний проект «Парк середньовічної культури «Галицький замок» Інвестиційний проект «Парк середньовічної культури «Галицький замок»

Місцезнаходження